Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez kellemetlen?...

Szerintetek ez kellemetlen? Ideális kor?

Figyelt kérdés
A barátommal elõszõr voltunk közel egymáshoz, mármint elõvettem neki fogtam, játszottam vele. Nem akartam semmit csinálni de valahogy felállt neki úgy éreztem kínos volt mondta is,hogy szopjam le de anyáék bármikor hazajöhettek és nem is nagyon akartam. Szeretem nagyon a fiút, de korainak tartom,hogy elvesszem másfel hónapja vagyunk együtt. Õ 15 én 14 éves vagyok. Vélemény ha lefeküdnénk? És,hogy kínos-e volt az elöbbi.

2013. jún. 27. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Várjatok még mindenképpen!!!
2013. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg te nem érzed magad érettnek rá, addig ne csináljátok, akárhogy kérlel is a fiú. Később megbánod. De azért óvszert tartsatok kéznél, mert lehet, hogy egyszercsak elszakad a cérna (nemi vágya akkor is van az embernek, mikor még nem érett rá igazából, és éppen akkor a legerősebb, amikor legnagyobb az esélye a babának).
2013. jún. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Óvszer mindig van itthon :)

de kellemetlen volt a tegnapi dolog?

2013. jún. 27. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám h kellemetlen volt a szitu csak te érezted annak.
2013. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha kellemetlennek érezted akkor ne vedd elő neki.
2013. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sudribunkó ***** válasza:
Mégis mire számítottál? Gyász.
2013. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sudribunkó: Hát de ennyitõl? Van akinek még ha szopják is, akkor se áll fel. amúgy meg: XDDDDDDDDDDDD
2013. jún. 27. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!