Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » (? ) Mondjatok valami jó...

(? ) Mondjatok valami jó témát amiről úgy általában lehet témázni egy lánnyal!

Figyelt kérdés

egy német lányba vagyok szerelmes és szeretnék vele jópofa dolgokról beszélgetni, hogy megismerjük egymást.(persze csak chatelni tudunk)


(14/F és a lány is 14)


2013. jún. 23. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Kinek mik a tervei a nyárra,

ki minek szeretne majd továbbtanulni,

kinek mi a hobbija/milyen filmeket és zenéket szeret,

ha van közös érdeklődési körötök, arról.

2013. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hüvelygomba?

Na jó viccen kívül, suli ilyesmi?

2013. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
film, zene, barátok, jövőbeli tervek, stb
2013. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden amin te halálra unod magad. Na és az amin már annyira unatkozol hogy vered a fejed a vasszöges falba nem törődve hogy a szemebe fúrodtak a szögek - na az lesz a kedvenc témája.


Gyorsan rendezd le a témázást aztán go szex úgyis ez a terved :D Mindent bele, ne húzd az időt mert az agyadra fog menni

2013. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem akarom csak megfektetni és ennyi.(márcsak azért is mert (idézem):"(14/F és a lány is 14)")Én szeretem őt. és kb 1000km-re lakik. Német amint már említettem. június elején találkoztunk. és augusztusba vissza szeretnék menni hozzá. addig meg kicsit szorosabb kapcsolatot összehozni. már tök jóban vagyunk. Csak olyan témáról szeretnék beszélni vele, amitől nem tűnök unalmasnak. és nem tudom hogy a német lányok milyen témákat kedvelnek. zene már volt filmek is, de nem volt túl bőbeszédű. Ja, és köszi az eddigi ötleteket :)
2013. jún. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!