Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak az ilyen lányok?

Hol vannak az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Aki nem az ember pénzét nézi és nem egy pcsa.. olyan aki aranyos, bujos és emelett csinos is? Csak én nem találok ilyet?

2013. jún. 21. 18:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

jójójóóóó, bocsánat:D ez csak egy személyes rossz tapasztalat nyomán böki a szemem:D 15 évesen nyáron volt egy 14 éves barátnőm.. messze lakott, de szeptembertől a szosmzéd utcában kezdett volna sulit... hát augusztus közepén nem elvitte egy 18-9 éves srác?:O:D hogy rohadjon meg:D és persze 16 évesen már 22-25 évesek is szóba jönnek manapság..

csak nem tartom reálisnak a dolgot, elvégre egészen más világban él a kettő, és a múlt időből véve Neked sem működött (elvégre vége:D)

de persze végeredményben nem rossz, csak egy 16 éves fiút pl bánt, ha egy lánynál neki esélye sincs, és jön egy 20 éves fickó, simán az ujja köré tekeri a lánykát, 2 hét alatt megdugja, aztán vagy együtt vannak, vagy nem...


bár az igazat megvallva most, 19 évesen, már én is látom, hogy milyen marha egyszerű 15-6 éves lányokat megszédíteni:D

2013. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
haha :D
2013. jún. 21. 18:34
 23/33 anonim ***** válasza:

bocsánat a múlt időért :D 3 éve volt ez és még mindig tart :D


próbálkoztam én akkor is korombelieknél, de hiába :/ kicsit éretlenek és gyerekesek voltak még hozzám, így imponált a párom érettebb felfogása :D :D

De van akinek megfelel a saját korosztálya, sőt én is az idősebb pasi ellen voltam, amíg nem találkoztam vele és nem tapasztaltam meg, hogy mennyivel többre becsül, mint az előzőek :D de lehet, hogy csak nekem voltak rossz tapasztalataim a korombeliekkel :D

2013. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
egyébként meg, ne bánkódj a csaj miatt lesz majd jobb is :P :D
2013. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Ja ebben is van igazság!:) Sokan gyerekesek még 16 évesen is, mondjuk már inkább 17nek mondom magam mert mindjárt annyi vagyok. :D De igen sokan gyerekesek még ennyi idősen is
2013. jún. 21. 18:39
 26/33 anonim ***** válasza:

akkor jól számolom, hogy 19-23 vagytok? nem írtál konkrét kort, de az "ilyen idősen" alatt gondolom 16ot értesz:)

egyébként akkor bocsánatot kérek:) de azért makacs módon csak a "kivételek" kategóriába teszlek;):D boldogságot!:)


és nem bánkódok a csaj miatt, azóta volt 3 másik, és a negyedikkel nemrég töltöttük a 2 évet.. évfolyamtársam volt 5 évig, és csak a 6. évben ismertem meg:D

2013. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
:D értem
2013. jún. 21. 19:24
 28/33 anonim ***** válasza:

26.osnak :D


jól számolod :) :D semmi gond :) még 4 osztálytársamnál is ez a felállás volt illetve 3nál még mindig van :) de lehet amúgy mi vagyunk kisebbségbe, ezt nem tudom :D kedves vagy, köszönöm :)


na az szuper :D látod jobb is, hogy az előző csaj lelépett :D sok boldogságot nektek is :)

2013. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én magamra ismertem, csak azt nem tudom eldönteni, hogy csinos vagyok-e :)
2013. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem látod a fától az erdőt.
2013. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!