Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismertétek meg a...

Hogyan ismertétek meg a párotokat? :D

Figyelt kérdés
Izgalmas romantikus egyaránt jöhet:D
2013. jún. 21. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Most nincs egy se,csak kialakuló-netes-gyakoris.

De amik voltak,azok mind másképp.Volt iskolában ,munkahelyen létre jött,neten,utcán megismert.Nem a hely,hanem az ember a lényeg.

2013. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megpróbálom romantikusan és izgalmasan előadni.


Tél volt. A hideg kint süvített a főváros sötét utcáin. Az idő akkortájt éjfélfele járhatott. A barátnőmmel ültünk egy fülledt, füstös kocsmában, kezünk között egy-egy fröccsek, közben cseverésztünk.

Éreztem, az alkohol mámorítóan hat rám. Egy sikeres vizsgát ünnepeltünk épp, és a büszkeségünket borosüvegekbe mértük. Fáradt szemem le-lecsukódott már, menni kéne - gondoltam.

Egyszer csak kipattant az ispotály ajtaja - délceg herceg és társai léptek oda asztalunkhoz.

Helyet foglalhatunk, hölgyeim? - szóltak hozzánk. Borvirágos orcánk még vörösebb árnyalatban pompázott.

Szerényen bólintottunk, ők meg helyet foglaltak. Mellettem ült a daliás herceg, ki épp ezelőtt fogyasztotta el hagymával dúsított mennyei vacsoráját.

- Uram Jézus! - kiáltottam fel. - Kinek van ily elborzasztó hagymaszaga?

Válasz helyett kihívott engem, megkínált egy szál cigarettával. Beszélgetésbe elegyedtünk, egészen addig, míg szembe nem jöttek a társai.

- Mi most megyünk bulizni, gyere Daliás Herceg! - vetették oda a szót felénk.

Ő meg felém fordult, és azt mondta: "figyelj, látom, hogy bejövök neked, szóval vagy eljössz velünk bulizni, vagy megadod a számodat."


Napokig nem hívott.

Vártam, csak vártam, hogy végre valaki megmentse a királynőt, ki a várban rekedt, mit sárkány véd.


Aztán felhívott.


Találkoztunk.


Letagadta, hogy ő ilyet mondott.


Ez volt másfél éve, azóta tart ez az ezoterikus könyvek Bevonzás fejezete alá illő találkozóval kezdődő kapcsolat.


Az izgalmat kifelejtettem, hupsz.

Mindegy, képzelj bele egy-két sárkányt még meg akcióhőst.

2013. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!