Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vannak ennyire többségbe...

Miért vannak ennyire többségben a buta, felszínes, agyatlan csajok, még a csúnyábbak között is? A média hatása vagy ezek alapból így születtek meg?

Figyelt kérdés
Annyir kiábrándító, az ember keresne egy jófej csajt, aki még néz is ki valahgoy és sehol semmi, vagy, ha nagy sokára találok is egyet, hát tuti foglalt már. -.-

2013. jún. 19. 20:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Punci= hatalom, jogok, feminizmus.
2013. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

LOL, én még a kevésbé szépek között sem találtam normális, életképes(pasi nélkül sem halok meg), egészséges személyiségű csajokat. Illetve de. Egyet. A kb 1000 lányismerősömből :D


Van a divatp**sa, aki a TV-ből tudja hogy kell élnie, meg van az aki nem elég szép/pénzes hogy divatp**sa legyen, de alig várja hogy szebb/pénzesebb legyen és ő aztán ugyanolyanok lesznek.

2013. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Őket a reptiliánok hozták létre, hogy sanyargassák velük a földi férfiakat.
2013. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Hát én lány vagyok,de ugyanez elmondható a legtöbb fiúról, mármint ,hogy a normális,jó humorú,viszonylag igényes srácok már rég foglaltak...A visszahúzódó de rendes lányokat meg alig veszik észre szóval..ezért nehéz rájuk akadni ;)
2013. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
legtöbb csaj csak ba*szni jó.egyre több köztük a hulladék.sokkal butábbak mint a pasik azért korcsulnak el könnyen.
2013. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez tényleg úgy van, ahogyan azt pár kommenttel feljebb már leírták. Hogy szinte már csak 2 típus van, aki gazdag és szép és emellé hobbit űz a pasik 100 ainak kikosarazásából, illetve a másik aki nem ilyen, de ilyen szeretne lenni és gazdag, helyes pasikkal jár vagy hozzámegy ezekhez, hogy ő is ilyenné válhasson. Aztán meg ha jó néhány év után erre rájön a pasija vagy férje akkor gyerekestül kiadja az útját, az meg utána sírni fog, hogy nem tanult, nem ért semmihez, nem lesz munkája jó élete. Persze sok élősködő hárpia annyira agyafúrt és, hogy megelőzze ezt a szindrómát, már jó előre beszédíti a gazda pasit, hogy veszély esetén egy autó és egy házikó azért az ő nevére legyen íratva. A 3. típusú lányok meg ritkák, rejtett életmódot élnek. Én ha kimegyek az utcára, akkor látok egy 5-6 fős gimis lánycsordát, abból 2-3 szép, másik 3 őket próbálja meg utánozni hatalmas műkörmökkel, ájfonnal, kirívó ruhákkal, ronda beszéddel. A maradék egy meg aki dagi, ott kullog egyedül és azon sír, hogy ő miért nem ilyen szép ringy. mint a másik 5 barátnője. Nagyjából ez jellemző az összes gimis lányra. Utána meg ezek a klikkek gyakran az egyetemeken is folytatódnak, bár ott már van néhány értelmes nőcske is, csak azokat hamar lefoglalják a helyes és magas fiúk. Na nem mintha a többit nem azok csapnák le...
2013. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12-es te hol ismerkedsz, hogy ilyen rosszak az arányok, és milyen korosztályban
2013. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

12-es vagyok. A 18-23 éves korosztályban, ahová tartozom.


És városban,vidéken egyaránt ismerkedem, de SOSEM az éjszakában. Ott még rosszabb.

Egyébként utánam valaki hosszan leírta ugyanezt a lányokról...

2013. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!