Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valakinek itt valami jó...

Van valakinek itt valami jó módszere arra, hogy könnyen tudjon beszélni lányokkal?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon nem ment, mostmár egyre jobb, de még mindig nem az igazi. Egyszerűen nem jut eszembe semmi, vagy attól félek, hogy beégek valami f*szsággal. Ha iszok egy kicsit, mondjuk egy felest, akkor már sokkal lazább vagyok, könnyen megy a beszélgetés, és látom rajtuk, hogy élvezik a társaságom.

2013. jún. 17. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
pia nélkül nem megy? nem tudod adni önmagad ez a nagy baj veled.. ne filózz azon, hogy mi lesz, hanem beszélj, beszéld ki a tehénből a borjút :)
2013. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alapból legyél laza ne a piától, nem kell félni tényleg nem harapnak a lányok, bár van olyan helyzet :D Legyél vicces és kedves lássák rajtad hogy tényleg érdekelnek téged de ne legyél paraszt.
2013. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy pia nélkül csak kussolok, csak magamtól nem vagyok elég közvetlen, csak olyanokkal, akiket már régóta ismerek.

Köszi a válaszokat, de ezeket magamtól is tudom. Olyasmire gondoltam, hogy van-e valami felfogás, gondolkodásmód vagy nézőpont, ami ha eszedbe jut, vagy belegondolsz, akkor az ad egy kis önbizalmat vagy löketet.

2013. jún. 17. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
talán ez: "minden fejben dől el!!"
2013. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
légy önmagad! ez általában segít :)
2013. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. megpróbálom :D
2013. jún. 17. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézőpont? Nézd úgy ,hogy vesztenivalód úgy sincs olyanokkal szemben akiket nem nagyon ismersz. Ha meg mégis beégsz akkor mi van? Ennyi a hozzá állás. :D
2013. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En az elottem szolot tamogatom. Csak annyit fuznek hozza, hogy mindent erezni a masik a emberen, ha azt gondolod, hogy gaz onmagadat adni, akkor valoszonileg ok is gaznak fognak gondolni. Tenyleg csak legyel onmagad, te sem akarod, hogy olyannak szeressenek amilyen nem vagy. Talan ez a legjobb felfogas:)sok sikert
2013. júl. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!