Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes egy...

Szerintetek érdemes egy diplomás lánnyal ismerkedni, ha én csak az érettségiig jutottam csak el?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy a végzettség mennyire tud befolyásolni pozitív, ill. negatív irányba egy ismerkedésnél?
2013. jún. 17. 19:00
 1/9 ASOT ***** válasza:
Szerintem mindenképpen! Ha 2 lábbal jár a földön és értelmes , akkor ez nem lesz akadály.
2013. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában fent hordják az orrukat,de egy próbát megér.
2013. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát igen manapság ma már mindenben lehet mérni szeretet. Centiméterben, végzettségben stb.

Én nem értem, miért ne működne egy kapcsolat attól, hogy ha valakinek alacsonyabb végzettsége van?

2013. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, lehet bejön a dolog. De a többség tényleg fenn hordja az orrát, diplomás pasit részesítenek előnyben.
2013. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy egyáltalán nem az a mérce, hogy kinek milyen végzettsége van. Ha azért viszonylag intelligens, értelmes vagy, akkor biztos nem lesz baj :)


(Hiába diplomás a lány, nem túl intelligens, ha emiatt egyből elutasít)

2013. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hosszútávon meddő dolog. De ezt nem kell kifejtenem, hiszen ha már feltetted a kérdést te is pontosan tudod az okát. És nem egy van. És nem az, hogy fent fogja hordani az orrát.
2013. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én páromnak nem csak diplomája van, mellette több szakmája is. nekem 10 osztályom van és egyáltalán nem zavarja. sőt olyan is volt h kollégiumban volt és játszottunk honfoglalón a végére két szobányi csaj ellen játszottam mire a 9. parti végén feladtam és ők nyertek :)
2013. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm szépen a válaszokat. :) Majd meglátjuk, hogy misül ki belőle.
2013. jún. 17. 19:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen végzettséged van ugyanis az agyad nem arányos a papírjaiddal van aki 10 e-jére végzi el a fősulit is =) Az iskolai végzettség a családi és az anyagi háttértől függ én is jártam orvossal és csak technikus vagyok és jól meg voltunk csak mások voltak az élet célok neki külföld nekem Magyarország mert külföldön már beszívtam . .
2013. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!