Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, zavar titeket, ha...

Férfiak, zavar titeket, ha egy nőnek nincs sok ruhája, mert nem futja rá?

Figyelt kérdés
Próbál csinosan és igényesen öltözködni abból a kevésből is, de nem futja pár ruhadarabnál többre, így nem tud minden randin új ruhában jönni. 20N

2013. jún. 16. 22:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dehogy zavarna. Ha kedves és megértő a lány, akkor kit érdekelnek az anyagiak?
2013. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! örülök, h a férfiak nem olyanok, mint a nők, akik lenézik egymást, ha vki nem tud minden nap új ruhában bejárni az iskolába/munkahelyre stb.
2013. jún. 19. 15:19
 13/16 anonim válasza:
Srác létemre nekem sincs sok ruhám, szóval egyáltalán nem nézném le az ilyen lányt. Van egy ismerősöm aki hetente vesz Hilfiger meg egyéb méregdrága ruhákat, de nem lesz tőle nagyobb ember, lehet hogy tele van pénzzel, de mégsem boldog mert nincs nő aki összejönne vele.. :)
2013. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem. :) ez miatt ne aggódj, hogy nincs 500 darab ruhád :) ez legyen a legnagyobb gondod az életben :)
2013. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha van legalább egy csinos ruhája engem nem zavarna.
2013. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha aranyos csajszi vagy, én úgy lennék vele, hogy akár melegítő cuccba is jöhetnél, számomra semmit sem jelent, hogy ki hogyan öltözik vagy mennyi ruhája van :)
2013. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!