Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen típusú lányra, nőre...

The Orsi kérdése:

Milyen típusú lányra, nőre vágynak a korombeli fiúk? 24L

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 12:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Intelligens, művelt, kedves érzékeny, aranyos, szerény lányra vágyom.

Kár, hogy szinte csak egoista 3,14csák vannak ebben a korosztályban (is).

2013. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok és mostmár a családalapitáson gondolkodom,ehhez pedig nem egy szélhámos nőt választanék!
2013. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy ilyen. Ha ilyen lennél, nem győznéd levakarni magadról a férfiakat.
2013. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Megbízható, kedves, odaaadó, önzetlen, szerethető és tud szeretni, vidám, humoros, tud komoly lenni, nem a plázap*csa stílus, de van benne valami nőies, igényes önmagára. Hasonló érdeklődési körünk, hobbink van.

És persze nem elhanyagolható, hogy szeresse a szexet, mert számomra fontos a jó szex egy stabil kapcsolatban, még ha nem is kizárólag ekörül forog minden.


25/f

2013. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
jelen helyzetem nem teszi lehetővé h fenntartsak egy komoly kapcsolatot, ezért olyan nőt aki ad a megjelenésére, jól eltudok vele beszélgetni, érdeklődő, ne legyen lusta kimozdulni, vagy akár az ágyban, ha jól főz előny de nem fontos és persze fogadjon el, tetszem neki :), de persze most már megteszi egy szexkapcsolat is mert nincs időm kapcsolatra, így elég egy jó külső is jelenleg
2013. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Kedves Orsolya!!


Szerintem ne akarj olyan lenni akire a korodbeliek buknak, mert erkölcsi normákat vesztenél. Csak légy önmagad, ha szerelmet akarsz, akkor úgyis az igazi arcodat kell mutatnod. :)

2013. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 16. 13:44
 18/25 anonim ***** válasza:

én olyan lányra vágyok amilyen nincs :)

főz, mos, takarít, kedves, nem féltékeny, gyönyörű és fehér májú :D


más nem is kell :)

2013. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Tetszen, érezzem magam jól vele, és ő is velem. belső tulajdonságaira nem tudok mit mondani, mert mindekiben más tetszik meg. Viszont bunkó ne legyen... Ha nem is teljesen őszinte az se annyira baj, mert mindannyianunknak van olyan élethelyzete amikor a legkifizetőbbnek egy gyenge hazugságot tart.

24/F

2013. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Csinos, nőies, életrevaló, olyan aki a mai világban 2 lábbal áll a földön, nem várja el hogy eltartsam a 2 szép szeméért, és a szokásosak..őszinte kedves
2013. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!