Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy nem lehet...

Miért van az, hogy nem lehet beszélgetni "normálisan" a másik nemmel, miért akarnak mindig többet?

Figyelt kérdés

Ha neten elkezdek ismerkedni valakivel, akkor egy idő után mindig az lesz a vége hogy többet akarnak, meg képeket látni, meg ilyesmi...De miért nem lehet beszélgetni csak? Még ha az ember tényleg szeretne is majd többet, de azért időt hagyhatnánk a beszélgetésre és amúgy is, nem tudom én nagyon szeretek így beszélgetni...de ha látok képet valakiről (mindegy hogy jól néz e ki, vagy sem) akkor elveszik a varázs.


19/L


2013. jún. 15. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
én elbeszélgetek kép nélkül is:)
2013. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak a pasik akarnak mindig többet, a lányoknak megfelelne ez a barátkozós, lelkitársas valami

csak a pasikban több a vágy, folyamat áll nekik ha kell ha nem, ezért van ez

én 70 éves impotens papákkal barátkozok pont ezért, velük lehet már normálisan beszélgetni mindenféle kép nélkül

2013. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, igen. A "másik nem" az olyan, hogy nem tud mit kezdeni, biológiailag ő van arra beállítva, hogy többet akarjon. De van remény, mert aki igazán megbecsüli a jellemed, az le tudja rendezni ezt magában. Mondanám, hogy ellenpélda vagyok, de én csak pár évig voltam így lánnyal, utána fizikai kapcsolat lett belőle. :)


Részemről igazából más probléma van ezzel: ha egy chates lány zárkózottan nyilatkozik hétköznapi témákról, vagy logikai házagok, ellentmondások vannak a róla kialakult képemen, akkor irtó gyanakvó leszek. Mert tudod, ha neten ismerkedik az ember, akkor előbb-utóbb rájön, hogy öt lányból három hazudik. Egyszerűen hazudik. Vagy egyetemistának hazudja magát 16 évesen, vagy túlságosan kiszínezi az életét... Igazából nincs ezzel baj, mert az én felelősségem, hogy kinek hiszek, és kinek nem; de elég rosszul esik, amikor annyira nagyon nyíltan viselkedsz másokkal, hogy ők azért hazudnak neked, mert emiatt szimpatikus vagy nekik és jobbnak akarnak tűnni a valóságnál... Szóval, ebből azt akarom kihozni, hogy egy lánynak ilyen esetben illik vagy nagyon jól hazudni, vagy illik megtisztelnie a másikat azzal, hogy eloszlatja a gyanakvását. És ennek a legkönnyebb módja az, ha az emberek egy közösségi oldalon bejelölik egymást. És akkor így viszonylag kerek lesz a kép, még ha kép nélkül is.


De ha jól értem, te csak varázst akarsz... Azt kaphatsz hazudós emberektől is. Sőt, többnyire csak tőlük. :)


20/F

2013. jún. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!