Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék 20 körüli normális...

Hol tudnék 20 körüli normális lányokkal ismerkedni? 21/f

Figyelt kérdés
Milyen helyek vannak ahol le lehet szólítani valakit , anélkül,hogy elküldene a fenébe?:)
2013. jún. 14. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Intenzív osztály, kómás részleg.
2013. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

monti maradj a testépítés kategóriánál.

:D


amúgy haveri kör? egyetem? munkahely?

2013. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"normális lány"


Őszintén szólva nem tudom. Mesebeli teremtményekkel törpékkel, manókkal, tündérekkel, szörnyekkel, sárkányokkal, normális lányokkal általában a mesékben lehet találkozni, vagy egyéb könyvekben, filmekben, de nem a valóságban.

2013. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mert a 20 éves normális lányok nem léteznek ? Elég beképzeltnek tűnök, ha azt mondom, hogy 20 vagyok és lány és azthiszem még normális is ? A kérdésre pedig, azt nemtudom, hogy pontosan hol, viszont azt tudom, hogy hol nem. Ezek pedig a szórakozóhelyek :) :D Hát lehet sokat nem segítettem,de gondoltam írok.
2013. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bárhol....igazából nem a hely számít szerintem hanem h h mész oda hozzá ;) Én sose szoktam elküldeni senkit se a fenébe, ha veszi a bátorságot és odajön hozzám...de ez fény évente egyszer van :/ becsülendő h legalább benned van annyi kurázsi h odamenj valakihez, ha szeretnél vmit :) sok sikert :) 22/L
2013. jún. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!