Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon akar valamit tőlem?

Vajon akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Suliból bejelölt egy csaj facen(nem igazán szoktam engem bejelölni idegen csajok), visszajelöltem, de nem írt, szóval akkor én írtam rá. Egész jól el is beszélgettünk, nem az a tőmondatos beszélgetés volt. Akar valamit tőlem? Mert hiába járunk egy suliba, nem ismerem, max 1* 2* láttam.
2013. jún. 14. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom barátkozni először majd kialakul egy bizalom közte és közted onnantól kezdve pedig szerintem össze is jöhetsz vele.
2013. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem ha csak bejelölt fb-on, és nem is ő írt rád, akkor nem biztos, hogy akar tőled valamit, csak szimpatikusnak tart
2013. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát nem hiszem hogy akarna is valamit... mert csak bejelölt. De azért nem kízárt hogy szeretne.. majd meglátod.
2013. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!