Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsam meg a lányt?

Hogyan szólítsam meg a lányt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van egy pár ilyen kérdés, mégis inkább leírom, mert van egy lány a suliban, ötodikes én meg hetedikes, de valami elképesztően érett és szép, a suli egyik legkapósabbja, volt már egy pár barátja de ezzel kapcsolatban nem érdekel senki, ismer engem, én is őt, és sőtmitöbb majdnem szomszédom, most nincs senkije szeretném megfogni, már beszélgettünk csak már rég, meg más barátai vannak, igazából elég vérszegényen egymásra köszönünk, ennyi, és hogy tudnék beszélni vele, hogy ne azt gondolja hogy "ez meg gondolt egyet és idejött próbálkozni?" erre a nyitásra kellene megoldás, a beszélgetés sima ügy nekem
2013. jún. 11. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

"volt már egy pár barátja" ??? Ötödikesen? Basszus, ez durva. :O

Na de hogy érdemleges választ is adjak, mivel majdnem szomszédok vagytok, és nemsokára vége a sulinak, használd ki az időt, és holnap délután menjetek együtt haza! Mintha véletlenül alakult volna így, várd be a suli kapujánál, és muszáj lesz beszélgetnetek, és ez nem is tűnik nyomulásnak. Aztán játszd el ezt csütörtökön is. Ne nyomulj nagyon, inkább baráti szinten beszélgess vele. Aztán elhívhatnád erre-arra, és ebből már le fog esni, hogy érdeklődsz utána.

2013. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, és így jól is hangzik, csak sok a lánybarátnője és fiúbarátja, akik 8.-osok és azokkal szokott menni hülyülni és elég cinkes lenne odaállítanom, tavaly nyáron egyedül volt kint előttük és dumáltunk de akkor nem tetszett annyira én meg köszöntem, hazamentem és elcsesztem amit máig is bánok.

Szerintem az lesz hogy keresem ezeket a pillanatokat és azokat is amiket mondtál, csak ez a kettő lehet, köszi.

2013. jún. 11. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia te LÁÁÁNY
2013. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!