Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez jó módszer?

Szerintetek ez jó módszer?

Figyelt kérdés
El szeretném mondani egy lánynak hogy nagyon tetszik nekem (csak sajnos nem ismerjük egymást, meg idősebb is tőlem) viszont suliban soha nem tudok odamenni hozzá.. :/ Az az ötletem támadt, hogy csinálokneki egy videót (rendesen arccal) amiben elmondom neki az érzéseimet. Aztán feltöltöm mondjuk YT-ra nem listázottként és elküldeném neki. Nem tudom hogy reagálna rá. Amúgy csak azt szeretném hogy egyáltalán csak tudja, semmi extrát. Azt se várnám el hogy válaszoljon..

2013. jún. 11. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hátén inkább odamennék a helyedben.

Ezt a videós dolgot még jól megszívhatod.

2013. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért szívhatom meg?
2013. jún. 11. 19:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség bocsi :-/ Egyszerűbb ha írsz neki egy üzenetet és kezdeményezel nála...mondjuk ismerkedést...
2013. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mondom csak azt akarom hogy tudja mert már abba belenyugodtam hogy nem lesz a enyém
2013. jún. 11. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem is ismered, akkor honnan veszed, hogy nem lehet a tiéd??

Szerintem hanyagold a videót és Facebookos szerelemvallást is! Menj oda hozzá élőben beszélgetni! Eleve nem szerelmi vallomással, érzések feltárásával kéne lerohanni szegény lányt.

Valami alkalom csak lesz most év vége felé, nálunk pl. csütörtökön sportnap lesz a suliban, ilyeneken nagyon jól lehet ismerkedni. Vagy évzáró után elkapod, és elkezdesz beszélgetni vele általános dolgokról, aztán elkanyarodtok más témák felé is. Először ismerd meg, aztán vallj neki az érzéseidről! Remélem megfogadod a tanácsaimat.

2013. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LeftBehind ***** válasza:
Azért szívhatnád meg,mert ha esetleg csaj olyan típus akkor fogja a kis videódat és megosztja a barátnőivel,ne adj isten az egész facebook-os társasággal és mindenki rajtad fog röhögni te meg majd nem mered elhagyni a szobádat se.
2013. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5. Válaszoló: Igen nekünk pénteken lesz ilyen főzőverseny.. Onnan veszem hogy nincs esélyem hogy ilyen korban még ez a két év elég sok (ne értsd félre engem nem zavarna) viszont a lányok eleve az idősebbeket szeretik..

6. Válaszoló: azért ahhoz nagyon bunkó parasztnak kéne lenni hogy ilyet tegyen valaki.. Ebben az esetben törölném azonnal a videót..

2013. jún. 11. 19:49
 8/11 LeftBehind ***** válasza:
Az emberi ostobaságnak lehet,hogy vannak határai,de ne felejtsd el hogy már feltalálták az útlevelet! A videót meg simán le lehet tölteni a youtube-ról,aztán már törölheted ahogy akarod.
2013. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó, a videóról lebeszéltetek, de azért szerintem az túlzás hogy valaki csak azért szenved a videóletöltéssel hogy lejárasson teljesen..:D
2013. jún. 11. 19:57
 10/11 LeftBehind ***** válasza:
Szenvedni? Max 2 perc konvertálással együtt :D
2013. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!