Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet ismerkedni ha nem...

Hol lehet ismerkedni ha nem járok bulikba és könyvmoly se vagyok? 23/F

Figyelt kérdés
Az utcán elhajtanak, a tömegközlekedés esélytelen nincs strandtestem se. Munkahely se jó mert 99% férfi :S
2013. jún. 10. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
net, ismerős ismerőse. Van baráti társaságod? cask mert attól hogy bulizni nem jársz még járhatsz beülős helyekre haverokkal és ott lehet.
2013. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
facebookon is lehet.
2013. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Net, különböző online játékok, pl. honfoglaló, mmorpg-k. :) társkereső, hotdog.hu
2013. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

élőben:

koncertek, fesztiválok, szabadtéri rendezvények, baráti társaságokból, ismerősök ismerősei, bisztrók, bárok, strand, sport vagy hobbi helyről, nyelvtanfolyam...


virtuálisan:

társkereső, közösségi oldalak - facebook -> ismerősök ismerősei stb...


találd fel magad, ne legyél ekkora balfsz 23 éves létedre.

2013. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem ismerkedek így jártam egyik se jó.
2013. jún. 10. 13:19
 6/8 anonim válasza:
Akkor ne ismerkedj b+. De akkor meg ne itt hisztizz.
2013. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hát nem, nem velünk szúrsz ki! Ên az internetên ismerzem meg a férjemet és volt több hosszabb rövidebb kapcsolatom onnan és persze sok sz.r radir is! én sem voltam soha bulizós, 20 éves voltam amikor új városba költözött az egész család így társaságom sem volt akivel eljárhattam volna! ! Szépségiparban dolgozom így esélyem sem volt ott ismerkedni, így maradt a net!
2013. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meggyőztél net!!! :D /leírhatnád, hogy neten belül hol/
2013. jún. 10. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!