Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/fiúk, nők/férfiak,...

Lányok/fiúk, nők/férfiak, egyeztek e ezzel a gondolkodással?

Figyelt kérdés
Na az van hogy mindenki ezzel jön hogy tök normális ha nők kezdeményeznek, semmi gáz, sőt valakinek be is jön, blablablabla, DE EZ NEM IGAZ. NEM! Egy lány/nő NEM KEZDEMÉNYEZHET, max rámosolyohat arra akit épp szimpatizál, de SEMMI TÖBB! Nem így van lányok???

2013. jún. 10. 03:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond vele, bár én sem szoktam.
2013. jún. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Őszintén? Leszarom.
2013. jún. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Őszintén? Mi van.
2013. jún. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sokszor van az, hogy a fiú kezdeményez, de azt a lány provokálja ki.

Cherchez la femme.


Keresd a nőt.

2013. jún. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
egy lány igenis kezdeményezzen ha akar valamit
2013. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha egy lánynak tetszik egy fiú, akkor jobban jár, ha kezdeményez, mert azok a híres "jelek" rajta kívül senki másnak nem egyértelműek.
2013. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Buran válasza:
Abszolút nem tudok azonosulni a maradi, konzervatív gondolkozásoddal. Remélem, egyetértesz azzal is, ha nők többet szülnének, nem lenne családon belüli erőszak sem...
2013. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút semmi probléma nincs azzal, ha egy lány/nő kezdeményez. Régebben még elvárták a fiúktól/férfiaktól a lovagias viselkedést, de a generáció múlásával már rájöttek az emberek, hogy értelmetlen ilyen kis pici ügyeken sz@rakodni, amikor hamar túleshetnek rajta, ha a csajszi bátor.

Persze jó az is, ha egy fiú kezdeményez, de ez nincs megkötve, nincs megírva, ez spontán dolog. Amúgy meg teljesen mindegy, hogy ki kezdeményez. Ezt persze lány szemszögből én könnyen megítélem talán, mert én könnyebben beszélek, eddig nem kellett kezdeményeznem.... De ha alkalmam nyílna rá, én simán megtenném, nem vagy cucc... :)

2013. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

*nem nagy cucc

bocsi! :/

2013. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
22%
Szerintem a fiú kezdeményezzen!
2013. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!