Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik, olyan nő, aki az...

Létezik, olyan nő, aki az alacsonyabb pasikat szereti?

Figyelt kérdés
176 cm vagyok, és képtelen vagyok nálam alacsonyabb lánnyal lenni, szeretem ha magasabb egy lány, de így nagyon nehéz ismerkedni, hogy a lányok csak magasabb pasikat akarnak.
2013. jún. 9. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én 170 cm vagyok, szóval nekemjó a te magasságod, más kérdés, hogy ezek szerint neked nem lenne jó az enyém. Viszont nem a magasság a döntő sosem.
2013. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na várj: 176 cm vagy, az nem jó neked,ha nálad alacsonyabb egy lány, de idegesítenek azok a lányok, akik szeretik, ha nem törpülnek el a partnerük mellett? Kicsit szerintem magasak az igényeid,nem?


Én lány vagyok, 176 cm, mint te, és a belső értékei alapján osztályozok valakit elsősorban, tehát ha teszemazt alacsonyabb nálam pár centivel, nem merül fel bennem problémaként. De beléd mi ütött, óriásfétised van? [link]

2013. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!