Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt akarom, hogy egy fiú...

Azt akarom, hogy egy fiú emelgessen, de én kövér vagyok!?

Figyelt kérdés

Miért álmodozom folyton erről? Kívülről testes lány vagyok, de belül egy törékeny kislány, és ráadásul a magas, de vékony fiúk az ideálom. :S

A romantikus zenéknél mindig arról álmodozom, hogy egy fiú könnyedén felkap. és megpörget, meg együtt suhanunk a naplementébe. :$


2013. jún. 2. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1! az jó volt, mert ezzel a súllyal ez lazán megy,

Te meg kedves kérdező, nyugi ez messze van a kövértől N

2013. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most, hogy írod a súlyod, téged még én is lazán megemellek.:) Te nem vagy kövér, nagyon legfeljebb molett..
2013. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ajánlom Schobert Norbi féle dvdket.
2013. jún. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75 kiló nem vészes. Ha nem a -20 kilós ropi gyerekekre buksz hanem az átlagra akkor simán el kell hogy bírjon.
2013. jún. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

75kg semmiség melegítésnek elmegy :D azt hittem h mázsa 20 az már kicsit megterhelt volna de így :D

1es voltam :D

2013. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam ehhez a magassághoz 68 kiló, durván bálnának éreztem magam. Most 58 kiló vagyok és tök boldog, hogy a magas, de nem vékony barátom minden alkalommal, amikor találkozunk már az első randitól kezdve felkap és megcsókol.
2013. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!