Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat tőlem?

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 1-2 hete beszélgetek fb-n,elvagyunk elbeszélgetünk,beszéltünk már róla hogy találkozunk.Mikor szóba kerül a szex sokkal aktívabb,mármint egyből válaszol,többet ír mint egy átlagos témánál.Ez azért van mert nem is akar megismerni hanem csak a szexre vágyik?
2013. jún. 2. 17:35
 1/1 HősEgér válasza:
Hát nem írtad h hány éves vagy de egyébként én fiú vagyok és igen szerintem csak szexre gondol mert hogyha felgyorsul a hormon termelés akkor mindent gyorsabban csinálunk és aktívak vagyunk mint amikor megiszol 2 hell energia italt!Szóval szerintem 1-2 hete jártok és a fiú máris felhozza azt h szexelni akar akkor mond hogy NEM!Majd ha 3-4 hónapja jártok akkor talán szóba jöhet a dolog!
2013. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!