Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy menjek oda Hozzá?

Hogy menjek oda Hozzá?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy lány, akit láttam egyszer az egyik buszon (lényegtelen, hogy melyiken)...

Ez a lány már régóta tetszik nekem, de eddig nem mertem odamenni Hozzá, mert eddig nem nagyon figyelt rám...

De múltkor egy párszor rám nézett, de én elkaptam a fejem, mert félénk vagyok pöppet...

De amikor leszálltam a buszról és elsétáltam az ablaka mellett, akkor végig a szemembe nézett...

Egyébként akkor asszem egy vadászgöri volt vele...

Esetleg tudnátok adni valami ötletet, hogy mégis hogy menjek oda Hozzá??


2013. jún. 1. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétlábbal.
2013. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Viccet félre téve. Próbáld felvenni vele a szemkontaktust és mosolyog. Ha viszonozza menj oda, mutatkozz be neki.
2013. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Robogóval.
2013. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első kommentednél, mintha magam hallottam volna...

Nekem is vannak ilyen megszólalásaim...

Köszi a tippet :)

2013. jún. 1. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ha szemeztetek már, vagy mi akkor szerintem Te is tetszel Neki:) nyugottan menny oda lazán, mutatkozz be, mondd el hogy szimpi és szivesen megismernéd:) kérd el a számát vagy fb..:) na hajráá!!:$$
2013. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Amint meglátom odamegyek...

2013. jún. 1. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha vadászgörivel lesz legközelebb is, akkor szerintem az lesz a legegyszerűbb, ha a göriről érdeklődsz eleinte pl hogy milyen szép, hány éves, mióta van meg, gondozásáról, aztán így elkezdtek beszélgetni, kérdezhetsz róla, hogy hová megy stb stb. Aztán a végén megmondod, h jó volt beszélgetni vagy ilyesmi és kérdezhetszvelérhetőséget
2013. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!