Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Erre felé, ahol élek miért...

Erre felé, ahol élek miért nincsenek olyan lányok, akik elfogadnák, hogy alacsonya, alig 50 kilós fiú vagyok? El kell utaznom messze, ahol elfogad egy lány így, ha nincs pénzem és erőm kigyúrt állattá változatni magam?

Figyelt kérdés
Voltam kondizni és nem bírtam annyit zabálni, ami az eredményhez kéne, azóta tudom, hogy sosem leszek izomállat, de másképp meg nem nagyon lehet találni olyan lányt, aki elfogadna így, ahogy vagyok. Ennyit arról, hogy a szerelmben a lányok elfogadják a párjukat úgy, ahogy kinéz. A külső a legfontosabb a csajok szemében meg a pénz, de nem szeretném, hogy a pénzemért szeressen egy lány, attól nem lennék boldog, viszont a testi adottságaim miatt sem tudnak szeretni, de van egy lány, aki elfogadna csak nagyon messze él. De már abban sem vagyok biztos, hogy tényleg elfogadna, nem csak kamuzott, már egy lányban sem bízom, sokszor átvertek.
2013. máj. 29. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók; ezt teszi a média szutyka az emberrel.
2013. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked komolyan ennyi időd van,hogy napi 25 ilyen kérdéssel oltasz minket?

De mint mindig,hogy ne offoljak,leírom: Ha TE nem szereted magad,hogy várod el másoktól,hogy szeressenek?

2013. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
különben meg egy ismerősöm egy év kondival 8kg izmot pakolt magára,és kb 51 kg volt. Nőt az önbizalma,a karja,és amúgy is talált magának nőt,mert ő nem ilyen siránkozós pesszimista,de azóta meg aztán olyan barátnői vannak... pedig imádom-szeretem,de nem egy nagy jóképű pasi,mégis a stílusa,meg ahogy bánik a nőkkel,nagyon megkapó.
2013. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy bazinagy krumpli orrod van! :D
2013. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!