Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Van egy lány akire most bukkantam rá facebookon:)

Élőbe még nem találkoztunk, nem is ismerem.

De ahogy megnéztem a képeit valami nagyon megfogott benne.

Nem lakik messze 15km. Egyedülálló.

Szerintetek melyik a jobb ötlet ha bejelölöm ismerősnek vagy ha csak simán megbököm és megvárjam a reakciót(ha egyátalán lesz reakció)

De ha bejeleölöm és vissza jelöl hogy írjak rá? mér jelöltem be meg ilyenek?


2013. máj. 27. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelöld be! Vagy visszajelöl vagy nem, de ha 20 alatti, akkor vissza fog jelölni és talán még meg is kérdezi, hogy honnan ismeritek egymást, erre Te mondhatod, hogy pont ez az, még nem ismeritek egymást, de ezen nagyon szeretnél változtatni. :-)
2013. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üzenet?
2013. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"csak simán megbököm" ezt inkább hanyagold dezsvír. Nem óvoda.
2013. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egyik sem! Én csak magamból indulok ki. Sokan jelölgetnek meg bökdösnek, csúnyán mondva lesz*rom őket. Akit ismerek, annak visszajelölök, akit nem, vissza sem utasítom, ott marad. Visszabökni meg a világért nem fogok senkit. Az üzenetet javasolnám, arra valószínűbb, hogy lesz reakció ;) De nehogy valami olyat írj, hogy szép vagy a képeken (az ilyeneknek szintén nem írok vissza), inkább egy frappáns szöveget, esetleg kérdezhetsz is tőle, hogy elinduljon a beszélgetés.


19/L

2013. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
előző vagyok. Persze ez én vagyok, nem biztos, hogy más lányok is így reagálnak. Ha mégis bejelölöd, és visszajelöl, kezd azzal, hogy itt találtad face-n, nem ismeritek egymást, de reméled, hogy megfogjátok, mert nagyon szimpatikus, vagy mittudomén :DD
2013. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!