Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy hívjam fel magamra a...

Hogy hívjam fel magamra a figyelmet az évfolyamtársamnál? Diszkréten.

Figyelt kérdés
Már egy ideje próbálkozom nála (suliba csoport munkánál néha sikerül kiügyeskednem h együtt legyünk)de eddig nem láttam h bármi változott volna. Ma is próbáltam beszélgetés kezdeményezni (megkértem szedje le a kulcsom a szekény tetejéről ahova valaki feldobta, mert h úgyis ő a legmagasabb fiú...). Mellesleg fura mert eddig sose történt velem ilyen de pont mikor ott jött mellettem megbotlok a lépcsőn meg elhagyom közben a pulcsim...semmi taktika nem volt benne, tiszta véletlen, de elég ciki véletlen...

2013. máj. 27. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
esetleg ha leközelebb egy légtérben vagytok akkor essél keresztül a lábadban hogy elkaphasson... :)
2013. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
am honnan tudhatom ha ő is szeret ha nem feltétlenül merné vállalni csak mert nem tartozom a "menő rétegbe" az átlagnál jobb jegyeim miatt...?
2013. máj. 27. 14:09
 3/7 A kérdező kommentje:
nem akarok direkt bénáskodni így is elég ciki volt...
2013. máj. 27. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress egy közös ismerőst és kérd meg, hogy a "hátad mögött" súgja meg neki, hogy bejön neked.
2013. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de a pasik szeretik az ilyen "esetlen" lányokat. Olyankor mindig érzik hogy ök a férfiak és Te mint Nő gyámolitásra szorulsz.

Hidd el imponál neki mikor ügyetlenkedsz.

2013. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a közös ismerőssel az a baj h nem igen van közös ismerősünk csak osztálytársak nekik meg én nem merem elmondani


nem vagyok jó színész... általánosban:) próbáltam már ezt az direkt bénázós dolgot de nem ment...hogy csináljam dirkektbe?

2013. máj. 27. 14:16
 7/7 A kérdező kommentje:
valaki egyéb ötlet? fontos!!!!
2013. jún. 10. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!