Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tetszik valaki, és beszélge...

Ha tetszik valaki, és beszélgettek ártatlan témákról, közben pedig úgy érzed, te is tetszel neki, ez általában így van, vagy csak beképzeli az ember? L

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy aki tetszik, mert vonzónak találom, illetve, hogy hasonlóan gondolkodunk dolgokról, hasonló értékrendje lehet, és beszélgetek vele, egy idő után egyértelműnek érzem, hogy én is teszem neki. Ezt csak én gondolom így:)? Általában ilyenkor mindenkinek van amúgy kapcsolata, csak beszélgetés szintjén történik minden.
2013. máj. 26. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így érzek ilyenkor. De tuti beképzelem, mert ha tényleg így lenne, próbálkozna nálam, randira hívna... Legalábbis nekem ez az elméletem.
2013. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ismerős. Szerintem ez örök rejtély marad.
2013. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerôs, de szerintem csak beképzelem :/
2013. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy a másik fél sem biztos, és ezért nem lép? (fontos, hogy szinte mindig akkor érzek ilyet, ha én és a másik fél is foglalt, ilyenkor nem is kezdeményezhet senki)illetve nem is cél, hogy legyen valami, csak az ember így érzi, és közben meg kellemesen el van:)
2013. máj. 27. 00:05
 5/5 A kérdező kommentje:
illetve egyszer volt, hogy sokáig ezt éreztem, és ott csak én voltam foglalt, a srác hónapokig tartó ilyesmi helyzet után a szemembe mondta, hogy erre gondol ezer éve stb..:) tehát ott tényleg ez volt. de sok olyan helyzt van, amiben az ember nem kezdeményezhet.
2013. máj. 27. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!