Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszik azt a lányok,...

Miért hiszik azt a lányok, hogy feltétlenül ribisen kell öltözködniük ha pasit akarnak?

Figyelt kérdés

Oké, igazat adok abban, hogyha gyakorlatilag szinte meztelenül lépnek be valahova akkor nagyobb feltűnést okozhatnak, meg aláírom, hogy többen próbálkozhatnak náluk. Arra viszont nem gondolnak, hogy ezzel csak azokat vonzzák be méginkább akiket csak a cicijük érdekel?

Meg azt bírom még, amikor nem tartják magukat rib...-nak pedig úgy öltözködnek meg viselkednek, DE az már nyomulós ribi aki finoman kezdeményez. WTF??

Nekem is vannak ilyen nőnemű ismerőseim, el vannak szállva maguktól, márkás cuccok, kint van minden a kirakatban, mindenkit lekezelnek, becézgetnek, festett haj, szoli, műköröm, tonnányi smink, az utca közepén nézegetik pasik képeit facebookon és ordítozzák(!), hogy milyen cuki pasi meg jóképű, aztán meg nagyon megsértődnek ha valaki megjegyzést tesz rájuk.

Ez a sokat emlegetett média hatása? Más hogy van vele? Kinőhető az ilyen tinir|b|ncság? Nektek is vannak ilyen ismerőseitek?:D


2013. máj. 25. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:

ha így érzi jól magát érezze

én tojok rá magas ívből nekem ettől nem lesz se jobb se rosszabb de szerintem másnak sem

2013. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne rá kereslet, nem csinálnák.


Ha ezt a szerepet nem veszik fel, akkor semmilyen sikerélményük nincs, mert az eszükkel még egy egysejtűek közül sem tűnnének ki, nemhogy a normális nők közül.

2013. máj. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ők csak egy "pasit" akarnak és nem egy férfit és notmális párkapcsolatot.
2013. máj. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány valamilyen szinten szerintem, minél jobban megfelelnek az aktuális divatnak és az elvárásoknak, annál kevésbé kell tartaniuk attól, hogy kinézik őket. Még ha be is szól nekik valaki, azt is elintézhetik azzal, hogy biztos csak irigykedik az illető. Ők vannak a legtöbben, ergó ők a legjobbak, úgyhogy nem kell foglalkozniuk a kritikákkal. Szóval egy dolog, hogy magabiztosnak tűnnek, de nem tudom mi lenne velük, ha hirtelen elvennék tőlük a sminkeket és átlagos ruhákban kellene járniuk... akkor már szerintem nem lennének túl magabiztosak.


Meg ahogy Anas Penelope is írta, erre van kereslet, így tudnak a legkönnyebben fiút szerezni.


Egyébként úgy gondolom, inkább hibás az emberek csordaszelleme, mint a média (az is benne van persze), mert vannak akik sokat TV-znek, mégsem lesznek idióták. Azok viszont akik inkább a környezetükkel és annak a véleményével foglalkoznak, könnyen ilyenné válhatnak. Több időt kellene az embereknek egyedül tölteni, és kevesebbet másokkal foglalkozni. Mondjuk nem kell túlzásba vinni, mint ahogy én tettem illetve teszem, de vannak akik tényleg soha, de _soha_ nincsenek egyedül, mert még otthon is amikor egyedül lehetnének, akkor is inkább online vannak. Így meg persze, hogy mindenki azt majmolja, amit másoktól hall, vagy a TV-ben lát, mert nincs egy percük sem elgondolkodni a dolgokon...

2013. máj. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most te irigy vagy,vagy miért zavar,hogy mások hogy öltözködnek? Engem nem foglalkoztat,ki hogy égeti magát.
2013. máj. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 viktor123456 ***** válasza:

Pasikent a cici erdekel. Szóval ez teljesen jó dolog.

Mégis mit akarsz egy lanytol?


Az meg hogy a xsajok hatékonyak akarnak lenni támogatandó.:)

2013. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tévedés. Nem csak a cici érdekel minket, hanem sok más egyéb külsô és belső tulajdonság is. Engem pl csak a széparcú lányok érdekelnek. Amelyik nem széparcú annak felőlem lehet bármilyen cicije. Persze megmozgatja a fantáziát, amikor kiteszi és megnézem, de párkapcsolatot nem kezdenék vele.

24F

2013. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazán az akaszt ki engem, amikor egy belül egyébként értékes lány a "divat" miatt gyakorlatilag játssza a ribit, és ilyet egyre többet látok. Nagyon szomorú az ilyen.
2013. máj. 27. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
És sajnos egy idő után azzá is válik aki játssza a ribit.
2013. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!