Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok (20 felett! ), ezt...

Lányok (20 felett! ), ezt kedvességből mondjátok? Vagy miért?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy rácsodálkoznak a lányok, hogy "túl kevés" kapcsolatom volt, vagy arra, hogy miért neten ismerkedek. Amikor meg még nem volt barátnőm, akkor is úgy néztek rám mint egy marslakóra.


Természetesen szinte mindegyik visszautasít. Mert nyilván külsőleg nem tetszem nekik. Akkor miért jegyzitek meg furcsálva, ha szerintetek kevés kapcsolatom volt?

Vagy miért csodálkoztok rajta, hogy "egy ilyen srác neten ismerkedik"? (hogy szóról szóra idézzem az utolsó randin elhangzottakat.


Mert kicsit ellentétben állnak ezek a gesztusok a tényekkel.

Nem értem.


2013. máj. 25. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
csak én nem értem hogy mit szeretnél???
2013. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mert hogy csajod legyen a tévhittel ellentétbe nem csak jó külső kell. Belső, kisugárzás, magabiztosság stb. Nekem is sok haverom van, mindenki megmondja hogy nem adoniszok, mégis imádják őket a nők mert tudják mikor mit kell mondaniuk, hogy kell viselkedni. Na meg ne mis nyavajognak hogy nem kellenek senkinek mert ''rondák'', ami meg relatív. ''egy ilyen srác neten ismerkedik'' az meg eléggé utalás arra hogy vagy külsőleg, vagy belsőleg vmi a helyén van, és csak néz h wtf-ot csinálsz a ratyi ismerkedés üzemmódban.
2013. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt hogy miért csodálkoznak rá arra, hogy kevés kapcsolatom volt, ha úgyis elutasítanak?


Hiszen ha visszautasítanak az lenne a logikus hogy nem csodálkoznak rajta.

2013. máj. 25. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:
feleseleges ezen agyalnod, ugysincs rá pontos válasz. Nincs semmi a neten ismerkedéssel. Manapság főleg sok normális, helyes pasi, szép nő keres ott társaat. Én is ott ismertem meg a férjemet és nem azért mert csúnya lennék, hanem mert egyik az sosem voltam nagy bulizós a másik meg hogy akkoriban költöztem más városba és itt nem ismertem senkit akivel eljárhattam volna ide oda. Volt kapcsolatom nem netről is, de a legtöbb onnan volt és mint irtam a férjemet is társkeresőn ismertem meg. Regeteg rossz randim volt és volt több hosszabb rövidebb kapcsoaltom is, nem szabad feladni.
2013. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is jóképűnek tartanak és csodálkoznak mások miért nincs csajom, de mégis hosszú évek óta nem kellek senkinek.
2013. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az életben nem tetszel valakinek, az életben sem fogsz tetszeni. Ezért keress minél több kapcsolatot, és százból egy bejöhet. Vagy kétszázból.
2013. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!