Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan aki társkeresőrő...

Van itt olyan aki társkeresőről ismert meg vkit és lett is belőle vmi?

Figyelt kérdés
Mivel kezdtétek az első ráírást? (Köszönésen kívül, gyengébbek kedvéért) :D ilyen dolgok kezdésében nem jeleskedem, de később már nem vagyok annyira gondban.
2013. máj. 23. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

1x összejött ige, de annak vége is lett. Azóta barátok által ismertem meg 1-2 lányt és onnan is lett a mostani párom.


Szóval kb. 12 lánynak írtam leelet, egy egyszerű szöveget "Szia szimpatikus vagy szívesen megismernélek, ha te is benne vagy akkor írj vissza szia!" ennyi!

Noss 1 lány írt vissza.


Szerintem ha a csajnak tetszel akkor vissza fog írni ha nem tetszel akkor írhatsz akármilyen szöveget bármilyet!

2013. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Társkeresőn ismertem meg a páromat, de még csak fél éve vagyunk együtt, szóval nem tudom, mérvadónak veszed-e a válaszom? :)

Én írtam rá, mert egyrészt tetszett a kép alapján, másrészt nagyon humoros volt a bemutatkozója. Ezt meg is írtam, hogy megfogott a humorával, és szívesen megismerném. Ezután írtam magamról kb. két sorban. Na, ez nagyon nehezen megy nekem is, úgyhogy ami eszembe jutott, azt írtam, és kiderült, hogy pont az tetszett neki, hogy nem a szokásos "foglalkozás-hobbi-jótulajdonságok" kombót kapta.

25N

2013. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22évesen, eddig 0 barátnővel (de legalább randi már volt :D) persze h mérvadónak veszem a te eseted is :D Megkérdezhetem mit mondtál neki a szokásos szöveg helyett? :)
2013. máj. 23. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Én találtam,szexpartnert,igaz hogy csak azt is kerestem,a fiatalabb korosztályból.38f
2013. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én se társat, se szexpartnert, de még randipartnert sem tudok valamiért találni. Egyszerűen nekem ez az átkom, hogy sosem lelem már meg a párom... :(

29 F

2013. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali!

Nem tudom, hogy nézed e még, de leírom. :D

Én a barátomat malha.hu-n ismertem meg (ez ilyen rockereknek/metálosoknak ismerkedő oldal. Nah, nálunk úgy volt, hogy megnéztem az adatlapját, és volt egy Bátor, a gyáva kutya meséből egy képe, és ott ugye lehet söröket küldözgetni, és poénból küldtem neki egy "Bátor kutyuli" írással :D Aztán reagált rá, és elkezdtünk hülye állatokat írogatni egymásnak napi szinten, majd amikor én a napi 1 ből kifogytam, ráírtam, és írtam neki egy újat, aztán elkezdtünk beszélgetni, jött magától. :D Igaz, hogy távkapcsolatban vagyunk, de minden hétvégén találkozunk, és már fél éve vagyunk együtt. :) Szóval szerintem bejöhet.

2013. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Több,mint 3 éve együtt vagyunk, eljegyeztük egymást, nem bántam meg, hogy társkeresőztem:)

(a vőlegényemmel egyébként nem is indult komolynak a kapcsolat, csak ökörködtünk eleinte)

30N

2013. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!