Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek tetszik az...

Lányok, nektek tetszik az ilyen pasi? Link lennt

Figyelt kérdés

Nem túl erős? Nem túl gyenge? Pont jó? Fiúk, ha nekem ez tetszik akkor sokat várok? Megerőltető ilyennek lenni? L/17


[link]



2013. máj. 21. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan a háta, mint az IFA plató...
2013. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megerőltető? xD nagyon hamar elérhető hát minimális munkával. Sima húzodzkodással lehet ilyet csinálni.
2013. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az gondolom nagyot jelent de az most jó vagy rossz? Lehet, hogy ilyen izlésficamom van?
2013. máj. 21. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:
hát, mondjuk ha ilyen pasid lenne, rám nem kellene féltékenynek lenned... Merthogy nem szeretném el tőled (ezek alapján). nekem ez már egy kicsit sok- bár én az izmosat szeretem, de azért ez már nekem egy kicsit sok.
2013. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy pasi izmos, de akit linkeltél az valahogy nagyon nem jön be.

De amúgy igen, legtöbbjük hatalmas elvárásnak tartja, ha egy lány azt akarja, hogy izmos legyen(bár az a normális ha maga miatt akar izmos lenni, de olyan végképp alig van sajnos)...

2013. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem jön be? Csúnya? Vagy túl ...... ?
2013. máj. 21. 22:46
 7/10 anonim válasza:
Hát ezen csak ott a fölösleg, azért tűnik "izmosnak", nem? Amúgy szerintem undorító, sőt nálam minnél vékonyabb annál jobb xd
2013. máj. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerencsére nem kell megfelelnem az elvárásaidnak
2013. máj. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle facen. Azt mondta hogy 185 centi magas, és 82 kg, szóval nem hiszem, hogy az ott felesleg. Egyébként néha találkozok vele, és valahogy látszik a testén, hogy nem alvással keresi a kenyerét.
2013. máj. 25. 07:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 185cm és 86kg vagyok és gyúrok! Írjatok privit.
2013. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!