Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt középkorú férfiak?...

Vannak itt középkorú férfiak? /Győr környéki/

Figyelt kérdés
Tudom, nem itt kellene kieresnem egy havert, de most hirtelen csak ez az oldal jutott eszembe. Szívesen megismerkednék egy 30as éveiben járó férfival, akivel néha-néha be lehetne ülni egy kávézóba, sétálni, moziba járni vagy csak simán hülyéskedni, akár komolyan beszélgetni a problémájinkról, és a másikon segíteni próbálunk. Egy kis bökkenő talán csak az én koromban van... Még csak tizenéves vagyok, úgyhogy ha van valakinek kedve BARÁTKOZNI, akkor azt szívesen venném:))

2013. máj. 21. 13:35
 1/10 anonim válasza:
Tizenévesen mit akarsz te segiteni egy 30-osan?? Hmmm,kiváncsi lennék erre.
2013. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó... Lehet hogy nem tudnék segíteni a problémájin, de az időt elég jól el tudná velem ütni:)
2013. máj. 21. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Remélem sok pedot sikerül elkapnotok... :)
2013. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem pedofilok. Utálom, amikor valaki csak azért lepedofiloz egy idősebb férfit, mert egy 14 év felettivel társalog... Számomra ők nem pedofilok..
2013. máj. 21. 13:50
 5/10 anonim ***** válasza:
1 Forró a srác, és pénzt akar keresni. Teljesen átlátszó a szövege.
2013. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
XD :D Utolsó: Imádlak!! Vagyis nem téged, hanem az ilyen feltételezéseket.
2013. máj. 21. 13:57
 7/10 anonim ***** válasza:

#3-as hozzászóló vagyok.

Azért pedo, mert egy normális 30 éves pasinak nincs "ferde" hajlama...

Úgy ahogyan nem kívánom meg semmilyen családtagomat, úgy egy 14-16 éves lányra úgy tekintek, mint ha a lányom is lehetne... Nem vonzanak az ennyire fiatal lányok.

Talán azért, mert egészséges vagyok agyilag.

36 éves pasiként, 24 év alatti lánnyal nem kezdenék még akkor sem ha csak szex kapcsolat lenne.

Ha pedig csak kíváncsi vagy, hogy egy idősebb hogy gondolkodik, vagy tanácsokra lenne szükséged, azt itt is kérheted, ahhoz nem kell személyes találkozás.

2013. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A személyes találkozokat sokkal jobban szeretem. Nem kapcsolatot keresek, hanem egy havert, barátot.. Ennyi:))
2013. máj. 21. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Barátnak, havernak, keress egy korban hozzád illőt.

Ha mást nem, akkor is maximum 22-24 éves korig, de már azt is sokallom.

Egy férfi és egy nő között nincs barátság!

Sokan tagadják, főleg a nők körében ez elfogadott, de ha egy kicsit mélyebbre tekintünk, akkor az egyik fél mindig többet akar mint barátság.

Tudod abban a pillanatban, amikor az egyik félben felmerül az a gondolat, hogy hú de csinos, de eltöltenék vele másként is egy kis időt, onnantól kezdve már nem barátság.

Már pedig az ilyen kapcsolatokban bizony felmerül az emberben.

Tudod az ember a barátait nem akarja megfektetni...

És innentől kezdve már beteges egy 30 éves pasi, és egy tizenéves lány találkozása, barátsága...

2013. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rebeka? :)
2013. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!