Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal lányok, miért vagytok...

Fiatal lányok, miért vagytok ennyire válogatósak külsőre, miért nem szerettek ismerkedni, ha még csak szó sem volt randiról olyan fiúval, aki nem egy Brad Pitt külsőre vagy nncs kigyúrva?

Figyelt kérdés
Már unom, hogy tök norálisan ráírok csajokra facebooon, akik visszaigazoltak ismerősnek, de nem igazán jön át a lelkesedésük arra, hgoy végre egy új embert ismerhetnének meg. Most értem én, hgoy nem vagyok egy álompasi gondolom neki, de attól még haverkodni lehet. Én sem szoktam bunkó lenni meg flegma az olyan csajokkal, akik rám írnak bejelölnek és nekem nem eseteim, hiszen barátok lehetünk attól még. Olyan rosszul esik, hogy a külsőm miatt elítélnek előre a csajok és nem is vesznek emberszámba azzal, hogy nem akarnak ismerkedni velem.
2013. máj. 20. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külsőddel van a gond. A net egyszerűen nem alkalmas a komoly ismerkedésre, a te példád is ezt bizonyítja.
2013. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rossz lányoknál próbálkoztál. Ennyi. :)
2013. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én viszonylag jó pasi vagyok, rengeteg elismerést kapok nőktől, volt, hogy társkeresőn hetekig vezettem a szépségversenyt.. mégis leszarnak a lányok az esetek túlnyomó többségében.. egy vonzó tizen-huszonéves lánnyal kb. lehetetlen a neten összejönni, mert naponta kapnak több száz megkeresést, és biztos lehetsz abban, hogy lehetsz te akármilyen jó pasi, lesz nálad jobb, vagy ha nem is jobb, de más, érdekesebb. ráadásul ezek a lányok amúgy többnyire beképzeltek és jellemtelenek.
2014. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!