Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen csókolózni?

Milyen csókolózni?

Figyelt kérdés
nem sokára meg lesz az 1. csókom , nem tudom hogyan kell, előtte zsuvizni kell , vagy hogyan legyen jó a leheletem? előszőr a fiúnak kell kezdeni?

2013. máj. 20. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
beveszel egy rágót
2013. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
zsuvizni???
2013. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tudom ilyenbe még nem volt részem mi az a csók ?
2013. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jaj bocsánat zsuvi-rágó csak nálunk igy hivják
2013. máj. 20. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, kivel csinálod... Aki nem tetszik, azzal borzalmas. Aki igen, azzal egész jó, de szerintem semmi extra nincs benne, én meglennék nélküle is.


Hány éves vagy? Ennyire primitív nem lehetsz.

21/L

2013. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsuvi=rágó??? Kérdező, te hol élsz??? :DDD
2013. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsesz tényleg csak én szlovákiában élek és nálunk ezt igy mondják és 14 éves vagyok
2013. máj. 20. 18:54
 8/8 anonim válasza:
Mi elott csokolozol mindekeppen kopd ki ragot..volt,hogy ugy csokoloztam,hogy a baratomnak rago volt a szajaba es nem volt olyan jo mivel nem nyitotta ki annyira a szajat..amugy meg csokolozni nem nagy ordongosseg eloszor adj egy puszit a szajara majd jon magatol.
2013. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!