Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerjem meg?

Hogy ismerjem meg?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Néha elviszem a kutyámat a közeli parkba labdázni meg ilyenek és múltkor láttam ott egy helyes srácot. Az öcsémmel voltam lent ő focizott velem. Amikor megláttam,hogy jön a srác rátettem a kutyámra a pórázt és úgy mentünk vele szembe(azért mert nagyon ugat). A labda ott maradt a srác meg visszarúgta és köszönt h hello. Nagyon aranyos volt és jólnevelt a kutyuja az enyémmel szemben. Van valami tippetek,hogy szólítsam meg? Hogy ismerjem meg?

2013. máj. 20. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Neveld meg az én kutyám is!
2013. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly, hogy ennyi kreativitás nincs benned, 18 éves vagy, legyél már vagányabb. Menj oda -mutatkozz be !!! - kérdezgesd a kutyájáról, vagy dicsérd azt, kérdezd meg,hogy milyen gyakran jár oda meg kikkel, majd a beszélgetés végén kérdezd meg, hogy mikor lesz megint arrafelé.
2013. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Vigyél neki egy sört.! :D
2013. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb szitu.

1. Szia! Hogy nevelted meg a kutyusodat, neveld már meg az enyémet is. Aranyos mosoly, fülig érő száj.

2. Szia!

- Megsimogathatom?

- Igen.

- És a kutyát?

...

Azt hiszem veszek egy kutyát, s ezzel már menni fog a csajozás, vagy lopok egy kisgyereket, azzal is menni fog.

Kicsit fiatal vagy hozzám (24), de merre van ez a park?

2013. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!