Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Körülbelül eddig hányszo...

Fiúk! Körülbelül eddig hányszor vágott lány pofon titeket? Ebből mennyi volt, ami kellemesen jóleső érzéssel töltött el titeket, és mennyi fájt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyszer sem! Nem ajállom neki! Én sem teszem, nem vagyok híve a nemek közötti erőszaknak! Szex közben sem!

F.

2013. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Többször. Első reakció, bambulok rá. Második kiröhögöm:D
2013. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer, az ex barátnőm.

Akkor még együtt voltunk, a pofon ok nélkül volt ő dühös volt valamiért és ugye neki van egy pszichés betegsége, gyakran vannak düh rohamai olyanok amikről nem is vesz tudomást.

Egyik nap ment haza a suliból totál ideges volt, nem volt tervezve a találkozó de véletlen összefutottunk az egyik utcában és akkor kérdeztem hogy mi baja, akkor lerázott ok nélkül én meg mentem utána és mondtam hogy várj mi a baj, óvatosan meg akartam fogni a kezét, erre jó nagy csattanó pofont levágott nekem.

Na akkor én majdnem vissza adtam neki, csak én nem bántok nőket és ott hagytam a francba.

Később az anyja hívott fel és elmesélte hogy a barátnőmnek van ez a betegsége stb.. stb... mert arra nem emlékezett hogy megpofozott csak arra hogy leordította a fejem és ő nem mert hívni mert tudta hogy nem veszem fel.

Akkor mindent megbeszéltünk.

A szakítás oka egyáltalán nem ez volt, más okból szakítottunk, pontosabban ő dobott engem.

2013. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Téged jól átverte 19:04 :DD :(
2013. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*átvertek
2013. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
átvert!
2013. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 pofont kaptam, egyik sem fájt, talán 15-20 percig bizsergett az arcom. A kellemes nem a pofon volt, hanem a kibékülés utána...
2013. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyszer. Az a ciki ha a pofon után piros a srác arca.
2013. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Régen középsuli másodikban az osztálytársnőm vágott marha erősen 1x oda a zsibongóban. A fülem zúgott utána órák hosszat.

Irtó büdös volt a parfümje, ezt többen szóvá is tették neki.

Nem tudom a sok srác közül miért pont engem nézett ki.

De ritka bunkó nőci volt. Mai napig lenézem meg nem veszem emberszámba.

2014. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor, a legtöbbet viccből, néhányat komolyan. Sosem fájt utána az arcom, nincs annál szánalmasabb, mint amikor egy férfi rinyál ha megüti egy csaj.
2014. ápr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!