Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi van itt, hogy egyetlen...

Mi van itt, hogy egyetlen lány sem szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Befele fordulnak pedig jön a nyár.:S
2013. máj. 19. 13:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mindenre van kifogás hogy miért nem ismerkednek, még társkeresőn is pedig az tényleg arra lett ki találva, de hát ha nem akarnak ne erőltessük ennyi
2013. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én azért nem ismerkedem, mert értelmetlen, úgysem fogom megkedvelni az illetőt, esetleg jó fejnek tartanám, de az kevés ahhoz, hogy ne unjak rá 2 hét alatt.


Na meg amit #8 írt, én is kaptam már olyan üzenetet, hogy milyen kedves vagyok, meg normális, meg egyebek - egyik sem vagyok, úgyhogy aki olyan lánnyal szeretne ismerkedni, az ne nekem írjon.

2013. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Dreed ***** válasza:
Naná, Már zavartak hogy álljak be végre dolgozni és szedjem össze a magadfajtákat. :)
2013. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%
Hát bizony a pasik nagy részének barátkoznia kell a gondolattal, hogy szinte sose lesz barátnője és marad a marcsika :DDDD hehe :D
2013. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14-es voltam

Forever alone :DDDDDDD

2013. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

élőben próbáld inkább,a város tele van jobbnál jobb csajokkal.főleg most.Kimész akár nappal vagy este bőség zavara van :D


ez az egyik indok, a másik meg, hogy

itt nagyon sok elmebeteg lány lehet.inkább hagyd ki őket te jársz jobban szerintem.



a "normális meg kedves lány" az alap bevágódós szöveg néhány srácnál, nincs alapja megnyugodhattok :DD

2013. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Dreed akkor használd még ki ezt a pár napot trollkodásra!
2013. máj. 19. 14:31
 18/21 anonim ***** válasza:

14:25


honnan tudod hogy aki itt írogat az nem megy ki az utcára utána és nem áll be a te csodás utcán lévőnőid közé?

2013. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18 Na igen, ez vicces, amikor valaki azt mondja, ne az interneten ismerkedjen valaki, mert ott mindenki szociopata sorozatgyilkos, amikor ugyanazok az emberek sétálgatnak az utcákon is, akik az interneten írogatnak... :D
2013. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ehe :D nem mondtam hogy szociopata bárki is, annyit mondtam h sok zakkant van.

sokuk nem sétálgat, pont ez a bajuk.


Ismerkedjé akk...

2013. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!