Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan csináljam? Ötlet/tapasz...

Hogyan csináljam? Ötlet/tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, nem ismerem, ő se engem (csak így látásból). Szeretném megismerni, de elég visszahúzódó, nem szokott egyedül lenni soha... Már eg, ideje próbálom leszólítani, de mindig ott a barátnői az meg..mindenki tudja milyen...na szóval szerintetek az ciki, ha az első lépéseket a facebookon teszem meg? Nem nagyon szeretek ott ismerkedni, nem is szoktam, de most nem nagyon találok más lehetőséget...már mindent megpróbáltam. Mindketten 17 évesek vagyunk. Válaszokat köszi! :D

2013. ápr. 2. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ciki.
2013. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hivd félere szija ne haraguggy már van 1 perced -igen mondd és mondod neki h az a szitu h nekem nagyon teccel és bejösz eyssetleg lenne kedved elmenni vacsizni ma este vagy vmikor mikor te ráérsz? És semmi félénkség légy tökös!! Félrehivod és kész ennyi ha igent mond onnantól csak rajtad mulik !! bátor légy!!
2013. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dávidmester13 ***** válasza:
egyáltalán nem ciki , hiszen a facebook ezt a célt is szolgálja részben. Szerintem vágj bele !
2013. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja igen én már 10000ilyen vacsin votam (mindig én fizettem) De nembaj megérte már a farkam nembirta mert leis feküttem mindel nyert ügyem volt xd! (24ezret legalábbvigyél) Kávézni is vagy kolárais elhivhatod! Üdv 2dik
2013. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!