Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetemi bulikon lehet ismerke...

Egyetemi bulikon lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva még soha nem voltam szórakozóhelyen. Azt sem tudom, hogy hogy néz ki egy ilyen. Oké, pár filmben láttam, de a valóságban is olyan, hogy hangos zenére táncolnak?

Pontosan milyen táncról van szó?

Van rá lehetőség, hogy mondjuk beszélgetést kezdjek egy lánnyal?

Bocsi a hülye kérdésekért, de nem akarok úgy odamenni, hogy teljesen elveszett vagyok.



2013. febr. 5. 13:28
 1/2 The Other ***** válasza:

Természetesen lehet ismerkedni. De SEMMIKÉPP SE A FILMEKET VEDD MINTÁNAK! Egy normálisabb egyetemi rendezvényen azért nem módi, hogy részegen odavánszorogsz egy szintén ittas csajhoz, aki a tánctéren ropja, majd a farkad hozzádörgölve násztáncot kezdtek járni. Bár, egyes helyeken lehet, hogy már ezzel is hódíthatsz...


Helyszín függő, de általában vannak olyan helyek a tánctéren kívül (általában a pult környékén), ahol lehet beszélgetni is (a tánctéren inkább ne akarj beszélgetni). Mondjuk általában tömeg szokott a "csendesebb" helyeken lenni, de ez egy buli jellegzetessége.


Viszont lenne pár kérdésem, csak kíváncsiságból. Azt még csak-csak megértem, hogy korábban nem jártál bulizni, mert zárkózottabb vagy. De azt nem értem, hogy komolyan gondoltad azt, hogy lehet-e "beszélgetést kezdeni egy lánnyal"? Komolyan úgy hangzik, mintha 20 éves korodig a dzsungelben szocializálódtál volna... Amúgy egyetemre jársz, vagy csak egyetemi bulin akarsz ismerkedni?

2013. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok. Úgy értettem azt a részt, hogy nem veszi-e tolakodásnak, ha elkezdek beszélni vele. Kérdésem tehát arra irányult, hogy egy ilyen buli alkalmas hely-e a fent leírt dolgokra. Mert pl. egyetemre nem azért járnak az emberek, hogy ott elkezdjenek rájuk nyomulni a hallgatótársak.
2013. febr. 5. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!