Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy buliban a társaságban láttam egy lányt és nagyon megtetszett. Sajnos nem tudtam beszélni vele mert sokan voltak,lehet hogy összefutottam pár szó erejéig vele csak nem nagyon emlékszem rá(nem voltam a legjózanabb). De szeretném bejelölni facebookon és írni neki/beszélgetni vele. Szerintetek jelöljem be? Ha bejelölöm és megkérdezi hogy honnan ismerem akkor mit írjak neki? Személyesen sajnos nem látom mostanában(más városban lakik). De nekem kell ez a lány mert gyönyörű egy teremtés. És szeretném megismerni! Hülye válaszolók kíméljenek! Köszi!

2012. júl. 30. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe, ez nem hülye válasz, hanem okos
2012. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jelöld be, ha visszaigazol, akkor meg írj neki egy pár mondatot.

sokat nem veszíthetsz

2012. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első: Először ezt akartam ,de aztán nem tudtam elfelejteni:/

második: Szerintem azt teszek csak őszintén nagyon félek hogy mi lesz a reakciója:D

2012. júl. 30. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
mi lesz a reakció? kit érdekel? sikerül vagy nem és kész
2012. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha lányok válaszolnak akkor légyszíves írják le hogy ők mit reagálnának rá!köszi!
2012. júl. 30. 18:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit félek a reakciójától mert van jó pár közös ismerős és előttük nem szeretnék égni, ha nem jönne össze!:/
2012. júl. 30. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
megpróbálhatod, ha felmérted a kockázat, és a siker arányát... itt szerintem nem sokat kockáztathatsz, hiszen más városban lakik, és amúgy nemigen futnátok össze, hacsak nem veszed a kezedbe az irányítást (közhelynek hangozhat, de megfogadható tanács)... szerintem próbáld meg, drukkolok!:D
2012. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocs, most láttam, hogy azért kockázatos, mert a haverjaid ismerik, de inkább kérdezősködj náluk, hátha összehoznak vele :)
2012. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!