Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás egy nehéz időszak...

Tetoválás egy nehéz időszak lezárás után?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék tetováltatni, de valahogy nem éreztem hogy lenne mondanivalója annak amit épp szerettem volna.

22 éves vagyok, hegesztőként dolgozok, így nem lenne gond a tetoválással a munkahelyemen se.

Egy 3 éves kapcsolatot zártam le, naív voltam sokszor, már rég véget kellett volna vetni neki.

Egy egyszerű pár szavas mondatot szeretnék az alkalomra varratni. Ez az egy sor lenne ami emlékeztetne hogy többet ne essek ilyen hibába.

Mit gondoltok erről? Van ennek értelme?

A szöveg amúgy: Hope is not a tactic, egy filmből van amit imádok. Úgy gondolom túl sokáig voltam naív,reménykedtem és a reményre alapoztam mindent, persze jól pofára is estem.


2019. ápr. 4. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem kelt benned rossz érzést öt év múlva, mikor a tetkóra nézel vagy gondolsz, akkor okés szerintem. De én nem varratnék olyat, ami most okés, később már nem. De nincs ezzel se baj, azt csináltatsz, amit akarsz, a te bőröd:)
2019. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
semmi kep ne csinaltas tetovalast,gondold at adj magadnak egy evet,ne hamarkodd el a dolgot,gondolod a volt exed csinaltat tetovalast?
2019. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!