Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok az ilyen (vagy...

Mit gondoltok az ilyen (vagy ehhez hasonló) tetoválásokról?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 4. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem annyira nem tetszenek az ilyenek.
2016. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
38%
Szerintem szépek, én szeretem a csuklón lévő tetoválásokat :)
2016. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Ez, ami a képen van, picit túlságosan alulra (a tenyérhez közel) került szerintem. Egy-két centivel fentebb jobb lenne, ahol már nem ráncolódik a bőr a mozdításnál.

Maga a minta kicsit elcsépelt, szóval ha arra gondolsz "ilyen" címszó alatt, akkor nekem az közhelyes, de a csuklótetoválásokat egyébként szeretem, nekem is van. :)

2016. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Ez szerintem filctollal van amúgy felrajzolva.

A hármas válaszolóval amúgy egyetértek, kicsit feljebb jobban nézne ki valami egyedibb, de egyszerű, kicsi minta

2016. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A mintára gondoltam elsősorban. :)
2016. dec. 4. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Közönséges mint a "forewer", végtelen jel, tollbol szálló madarak és kínai írás jelek. Kinevetnem ha valakin ilyen tetoválást látnek. Igen, ez egy jelkép aminek van mély jelentése, de annyira fantáziátlan és üres ezt felvarratni. Nem értem miért csinál valaki ilyet. Általános iskolában volt ez a divat. Egyszerű és unalmas.
2016. dec. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Minden embernek más a véleménye, De szerintem túl egyszerű az ilyen tetoválás, nemaztmondom hogy túl legyen csicsázva , de legyen benne egykis egyediesség.
2016. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!