Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Orrpiercingemet nem birom...

Orrpiercingemet nem birom kihúzni pedig huzogatom lassan. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
3évvel ezelött kiszurattam az orrom azóta váltogattam is benne a Pcker viszont most nem birom kihuzni... Valakinek valami ötlet?

2015. nov. 28. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha bogyós végű (egyenes szárú) van benne, akkor benyúlsz az orrodba, megfogod a belső végét, majd a másik ujjaddal ráfogsz a külsőre. Gyengéden kezd el zúzni (mintha előrefelé akarnád "kitépni"), majd utána az arcod irányába tolni, majd utána az orríved felé újra, majd hátra újra. Utána oldalra, másik oldalra, majd előre-hátra és ezt csináld 5-10 percig. (egy-egy irányba 30-40 másodpercig húzd és tartsd (mintha tágítani akarnád a lyukat). Ha mindezekkel megvagy, akkor a tetejét megfogva csavarva óvatosan kezd el kihúzni. Mivel a lyuk összeszűkül, így kellenek a megelőző mozdulatok. Lehet picit érzékeny lesz, amikor kiszeded.

Ha kampós végű, akkor csak húzd és forgasd, akkor kijön. Ha talpas ékszer, akkor tekerd le a golyót, és belülről ki lehet húzni. Ha karika, vagy patkó, akkor szintén hasonló módon, de könnyen kijön.


Ha esetleg van otthon egy kevés vazelined, akkor felülre rakj egy keveset és mozgasd bele a lyukba. Az is segíthet.


Remélem hasznos voltam, ha lenne kérdésed írj bátran ;)

2015. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!!!:) megpróbálom megint ha nem megy irány piercingeshez aki max kicseréli pénzért :)
2015. nov. 30. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!