Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást ajánlotok?

Milyen tetoválást ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit hülyén vagy lehet hogy nagyon hülyén hangzik de ehhez a kis storyhoz szeretnék valami tetoválást.

Volt egy lány akinek bejöttem és ezt ki is mutatta, de én nem viszonoztam addig amíg ki nem ábrándult belőlem én meg közben szerelmes lettem belé de már túl későn!

Ez annyira őrlő már napok óta lelkileg hogy megér egy tetoválást meg azért is hogy emlékeztessen hogy ne legyek többször ekkora "gyík"!

Nem vagyok tízen éves szóval ez ne tini szerelmi bánat!



2015. okt. 21. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kata és egy ketté tört szív egy elrothadt rózsával :D
2015. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos tudnak neked segíteni egy tetováló szalonban szakemberek. Valahogy az időt és az elmúlást kéne megrajzolni, amibe visszakapaszkodnál, de már késő.
2015. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jók az eddig ötletek kösz jöhet még!


"biztos tudnak neked segíteni egy tetováló szalonban szakemberek"



Csak az a baj hogy haverom csinálná aki jól tetovál és csinált is nekem már pár tetoválást!

És neki is kb. annyi ötlete lenne mint nekem.

2015. okt. 21. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz egy olyan emberre emlékezni, aki nem szeret téged? Ha én szeretek valakit, abból nem tudok kiábrándulni, csak úgy. Amennyiben történt valami negatívum, ami miatt kiábrándul, akkor meg az első gondolatom ismét aktuális:Miért akarsz egy olyan emberre emlékezni, aki nem szeret téged?

Szerintem itt inkább ez volna aktuális:

[link]

2015. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!