Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválók ti mit utáltok a...

Tetoválók ti mit utáltok a munkátokba?

Figyelt kérdés
tudom nem ebbe a kategóriába tartozik

2015. aug. 23. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
De ha nem idetartozik, akkor ne ide rakd fel, könyörgöööööm
2015. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Én nem vagyok tetováló, de vannak tetováló ismerőseim. Sokan a tucatmintás plázacicákat nem szeretik, sokan a maorit, de mind a büdös vendéget utàlja a legjobban.
2015. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a flegma, nagyképű fazonokat akik azt hiszik hogy valami istenek, aztán kb. 1 perc után lerí hogy egy bunkó, semmihez nem ért, nincs tisztába vele hogy mit szeretne, azt hiszi hogy egy óra alatt tetőtől talpig kilehet tetoválni, az ő bőre és szervezete mindent kibír ezért csinálhatjuk egész nap, aztán ha magyarázod neki hogy nem így van, akkor ő sértődik meg, neki áll feljebb stb. Ezek álltalában nonfogurativ mintát szeretnének, jó nagyot, és telefonon mutogatják valamelyik sportoló vagy sztár tetoválását hogy az kellene. Ilyet alapból nem csinálok, sőt, tömegtetoválást, katalógus mintát, hülye idétlen szöveget, kínai receptet és egyébb marhaságokat se, arra keressen másik tetoválót. Ellenben egyedi elképzelést szívesen valósítok meg, ha az ilettő behozza a tervét felületesen papírra rajzolva, leülök vele, kiegészítjük, átrajzoljuk, megtervezzük együtt, mindenben segítek csak értelmes dolog legyen és ne valami divat tetoválás.
2015. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!