Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyit szánjak erre a tetovál...

Mennyit szánjak erre a tetoválásra? A tetováló azt mondta hogy én mondjak árat, de én nem igazán értek hozzá.

Figyelt kérdés

Nem szalonban csinálom és hozzáteszem hogy viszonylag olcsón szokott tetoválni mindenkinek, nekem pedig rokonom is. A hátamra lenne. [link]

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. júl. 4. 16:03
 1/5 anonim válasza:
függ attól mekkora, hülyeség, hogy nem mond árat, óradijban szokták kiszámolni, de ha egész hátas lesz ne spórolj rajta, ha nem vagy 100%ig biztos benne, hogy tud egy minőséget biztositani.. hiszen egész életedben rajtad lesz.. nem kicsi.. inkább keress profit :)
2015. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rokon nemrokon én tuti nem tetováltatnék olyannal, akinek nem néztem meg legalább 10 munkáját. A másik, hogy még a döntés előtt körbenéznék, hogy hol és milyen körülmények között dolgozik, mert elég szigorú higiéniai szabályok vonatkoznak erre a tevékenységre.


Árat pedig úgy kalkulálj, hogy általában órabérben dolgoznak, kérdezd meg hogy kb mennyi idő igényesen szépen kidolgozni, és azt szorozd be 4000-5000 Ft-al.

2015. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ne ezen akarj spórolni..láttam már nagyon ronda (bár olcsó...) tetoválást. Inkább fizess többet egy minőségi és higiénikus munkáért.
2015. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-ez a mint foscsi. bocs, de nem néz ki jól, el van rajzolva, sablonos, nincs semmi dinamikája.


-amennyiben egy az egyben lenne, én olyan 16-17 e körülre mondanám

2015. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemakarok spórolni rajta :) szép,tiszta munkát végez már több tetoválásomat is ő varrta. Eddig jópár tetoválását láttam és mindegyik szép,kidologzott.
2015. júl. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!