Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki megtudja nekem mondani,...

Valaki megtudja nekem mondani, mennyibe kerül egy egész karos tetoválás?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 23:19
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

Ja és hozzászólok ide az előttem lévőknek!

Qurvára,de qurvára nem csak a focistáknak van! :D Szóval ezt nagyon megszívtátok most,egyrészt. Másrészt,divatos és ha valakinek nem tetszik nem néz rá - ennyi! Ha meg pont valamelyikőtöknek tele van a keze vagy valamelyik testrésze az ne szóljon inkább pls,mert rohadt szánalmas.

2015. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk megmondani. Függ tetoválótól és függ a szalontól. Nyugodtan kérj különböző helyekről árajánlatot, nem fognak megsértődni.

És lehetőleg szánj rá sok pénzt, mert biztos lesz, aki otthon felvarrja neked szinte ingyen, de azzal nem fogsz jól járni.


Plusz, ha nagyon fiatal vagy, vagy első tetkó, szerintem gondolkodj egy másik mintában :)

2015. jún. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!