Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Sürgös! Tetováló stúdió...

Sürgös! Tetováló stúdió Szegeden? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

S.O.S helyzet lépett fel, ahova eleve lett volna az idöpont, nem jött össze mert a Tag elutazik valahova, ezért sürgösen új helyet kell találnom, maradtam volna én a tagnál, de mivel korlátozott ideig tartózkodom Szeged környékén, ezért sürgös lenne, hogy találjak, egy tiszta, minöségi és normális tetováló stúdiót mint már mondtam Szegeden.Ahol lehetöleg engem és ismerösömet egy napon lehetöleg, ugyan abban az idöpontban vagy egymás utáni idöpontban eltudnának vállani! Tapasztalatok? Ajánlatok? Vélemények? Meg egy kis leírást, hogy merre találom Szegeden belül is ! Jót és rosszat egyaránt.

Köszi 19N



2015. márc. 16. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Írhattad volna, hogy ki a régi "tag", hogy őt ne ajánlja senki. :)


Én mindig Wwitchékhez megyek, kedvelem őket: [link]

2015. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a régi Tag Makó környékéröl való! :)


Nekik én is néztem az oldalukat, amit láttam az tetszett! Köszi a választ :)

2015. márc. 16. 13:54
 3/5 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, aktuális-e még, ha igen, akkor én a Sun City stúdiót tudom ajánlani :) [link]
2015. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, már van idöpontunk a Wwitchnél :)
2015. márc. 23. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Witch tattoo-t ajánlottam volna én is.
2022. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!