Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnátok ötleteket adni?...

Tudnátok ötleteket adni? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tetoválást az oldalamra, de nincs ötletem, hogy mit. Olyat szeretnék ami emlékeztet valamire vagy motivál. Valami kisebb idézetre gondoltam méghozzá olyasmire ami motiválna arra hogy bizonyos dolgokat merjek megtenni, mert sok olyan dolog volt amit kihagytam és késöbb meg is bántam :/ segítenétek ehhez kapcsolódó idézeteket keresni ami tetoválásnak is jó lenne?
2015. jan. 17. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs erős kemény késztetésed rég óta erre és konkrét elképzelésed én nagyon nagyon nem ajánlom,hogy tetováltass,mert egyesek még azt is megbánják amit egykoron rohadtul akartak.
2015. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 allllli válasza:
Elég baj, ha itt kérsz segítséget a tetoválással kapcsolatban. Ez azt jelenti számomra, hogy még nincs szükséged rá. Azt majd érezni és tudni fogod, hogy mikor jön el az ideje. Én többek között tetoválok és aki hozzám jön, mind tudja, hogy mit akar konkrétan. Lehet, hogy egy-két éve már szólt h kell neki tetkó, de akkor még nem tudta h mi. Te most járhatsz itt. Egy-két éven belül hidd el h rájössz szeretnél-e tetkót és ha igen akkor milyet.
2015. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!