Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Minden tetoválás megkopik?

Minden tetoválás megkopik?

Figyelt kérdés

4 tetoválásom van, abból egyet 4 év után újraüttettem.

a másik 3 nem is fakó, mert a színe még szép, hanem inkább olyan, hogy 1-2 helyen kidobta a bőröm a tintát, azon gondolkoztam, hogy ha újracsináltatnám akkor is kidobná valahol a bőröm?

Másik kérdés, akinek nagyon sok tetkója van, vagy ilyen full kar tetkó annak is vannak rajta hibák vagy tökéletes? mert nekem mondták azt régen, hogy egy tetoválás sem tökéletes. jó mondjuk én nézegetem a tetkóimat mániákusan,hogy hol és hogyan van kikopva :/



2014. júl. 19. 17:52
 1/1 anonim válasza:
apukámnak is van sok és neki is kopik de egyszerre az egész mármint nem foltokban de neki nagyon lassan kb 7 8 év utána szineztette újra vagy hogy hívják, neki tökéletes olyan mint egy festmény de gondolom ez attól is függ ki csinálja
2014. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!