Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválás utalna a...

Milyen tetoválás utalna a legjobb barátomra?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta ő a legeslegjobb barátom, jelenleg 20 vagyok :) Mindig számíthattunk egymásra, nagyon sok mindenen mentünk keresztül. Most külföldre költözöm, ritkábban fogunk találkozni, bár majd gyakran hazajárok. Olyan tetoválást szeretnék, amiről mindig eszembe jut majd, és ami kifejezi, hogy az én életemben ő a biztos pont, mi mindig ott vagyunk egymásnak.
2014. júl. 16. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de szerintem nem jó ötlet..mi van, ha valamiért összevesztek vagy csak szimplán eltávolodtok egymástól? A tetkó marad, aminek nem biztos, hogy örülni fogsz. Nekem is van (volt) olyan barátom, akivel évekig (sőt, több, mint 5 évig) sülve-főve együtt voltunk, de aztán teljesen más irányba változtunk és ma már alig beszélünk...szóval szerintem ne csináltass ilyen tetkót. Azt, hogy fontos neked és számíthatsz rá, úgyis tudod tetoválás nélkül is.
2014. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én még 5 évig se tartottam a kapcsolatot a legjobb barátommal mégis magamra tetováltattam a neve kezdőbetűjét. Kb. 2 éve nem beszélünk mégse bántam meg. Nekem ez egy szép emlék. Szerintem valami olyan dolog legyen amihez emlék fűződik.
2014. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!