Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Wonderland tetováló szalonba...

Wonderland tetováló szalonba milyen áron dolgoznak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 12:38
 1/4 anonim válasza:
A telefonszámuk fent van a neten, csak keress rá a szalonra, és egyből ki is adja. Az árak sajnos nincsenek fent, viszont így megtudod kérdezni tőlük.
2014. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy órás munka sem volt és 12 ezret fizettem (fekete minta, csak körvonalak). máshol 6-7ezer körül van az óradíj. ja, és nem is lett szép, vissza kellett mennem átüttetni, mert fakó meg hiányos volt (pedig vigyáztam rá, fólia, krémezés, minden). szóval sokkal jobb tetoválókat találhatsz, olcsóbban is. :)
2014. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kicsit több mint három órás alkar volt 20 ezer

szép, kidolgozott, árnyalt minta

Viki csinálta

2014. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mrs.Nobody válasza:
Tudom nem aktualis, de ajanlom mindenki figyelmebe az everest tattoot. Nagyon precizek, tobb tetovalo muvesz van, minden fele stilusban dolgoznak, most kezdtuk el az egesz karos tetkomat, alkalmankent (ha nagyobb projektrol van szo) 30ezer. De az az alkalom volt kb 8 ora, netto 6,5 ora varras.:)
2017. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!