Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miert nem maradt meg a tetkom?

Miert nem maradt meg a tetkom?

Figyelt kérdés

Tobb mint egy honapja csinaltattam szemoldoktetkot, tobb mint 3 hetig kenegettem,a sebek maguktol estek le, se viz,sem para nem erte. Cicamodra mosdottam,stb... Mindent megtettem! Europa es vilagbajnok sminkes,sminktetovalos csinalta. Szep,igenyes tetkot csinalt,nem egy tucat tul ivelt,vekony szemoldokot,amitol emberevo prosti feje lesz az embernek! Nem is latszott szinte hogy nem valodi,de tenyleg!

De! Azt mondta hogy nem akarja bevenni a borom a festeket. 4 es fel oran at tetovalta,mikor masnak 2 es fel ora alatt megvan.

Most hogy latom a vegleges eredmenyt,nagyo elvagyok szomorodva,mert sok helyen csipkezetten hianyos, es az egyik vekonyabbra is fakult! Belejavitani nem tud,mert kulfoldon vagyok. Miert nem fogta meg a boromet? Mi lehet a baj? Koszonom



2013. dec. 8. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A baj a tetoválóval lehet, meg hogy nála van a bajnoki cím.
2013. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:

A 4 és félóra nagyon durván soknak tűnik, igaz én normál tetoválásokat készítek, de 4 és félóra alatt komplett testrésznyi felületet lehet teletetoválni...

Nem túl száraz a bőröd? Olyankor sokkal nehezebben veszi a festéket a bőr. Illetve nem lehet, hogy a T vonalad, egyúttal a szemöldök felülete is túlhámosodásra hajlamos? A sminktetoválás során csak a legfelső hámrétegbe kerül festék, szóval el tudom képzelni, hogy a bőrödben egyszerűen nem marad meg rendesen, viszont egy eu-világ stb bajnok sminktetkósnak látnia kéne, ha egy bőr nem alkalmas ilyesmire.

2013. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amugy zsiros a borom,csak Zynerittel kenem a problemas reszeket, ott szokott neha kiszaradni. De szemoldok resznel sosem szaraz. Van olyan hogy valakinek nem alkalmas a bore a tetovalashoz?
2013. dec. 8. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!